Nasza Ekipa

dr. Urszula Opłocka

Przez dwadzieścia lat pracowałam jako nauczycielka języka polskiego w szkole ponadgimnazjalnej, uczyłam tam także wiedzy o kulturze. Niestety, obowiązki dyrektora szkoły wymagają częstych wyjść i wyjazdów służbowych, dlatego dzisiaj pracuję w świetlicy, gdzie moje nieobecności nie są tak kłopotliwe. Prywatnie jestem mamą absolwenta naszej szkoły, Przemysława Grucy, który pracuje społecznie w naszej radzie osiedla i przygotował dla szkoły projekt obywatelski nr 31. Syn nadal bardzo ciepło wspomina swoją podstawówkę oraz pracujących w niej nauczycieli :)

mgr Agnieszka Cieślik

Absolwentka trzech wrocławski uczelni: Akademii Ekonomicznej, Akademii Rolniczej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Na pracę w świetlicy zdecydowałam się, gdyż ogromną satysfakcję sprawia mi praca z dziećmi.

W wolnym czasie uwielbiam wykonywać prace ręczne, czym staram się zarazić dzieci uczęszczające do świetlicy.
W życiu prywatnym  szczęśliwa żona i mama dwójki nastoletnich dzieci. Miłośniczka literatury, dobrego kina, muzyki, włoskiej kuchni, podróży  i wysokich temperatur.

mgr Anna Ulatowska

Dawno , dawno temu ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim. W naszej szkole pracuję już 16 lat. Lubię czytać książki, prace w ogrodzie i  robótki ręczne. Te "zajęcia babć" spodobały się również dzieciom w świetlicy.

mgr Danuta Stoppel

Pedagog, nauczyciel świetlicy, mediator, socjoterapeuta. Prywatnie mama trójki dzieci, miłośniczka literatury południowo-amerykańskiej i muzyki fado. Uwielbia pracę w świetlicy szkolnej, gdzie realizuje swoje pasje plastyczne.

mgr Olga Potoczna

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauczycielka geografii, przyrody, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz WDŻ. Pasja - praca z dziećmi. Hobby - podróże i stare samochody.

mgr Joanna Zych

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Pasjonuję się przyrodą oraz dalekimi podróżami. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, w których jestem bezgranicznie zakochana. Zgodnie z zainteresowaniami zaproponowałam dzieciom w ramach zajęć świetlicowych udział w zajęciach plastycznych oraz ogrodniczych.

mgr Dominika Berta

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, pedagog z wykształcenia, pasjonatka podróży, filmów i książek szczególnie fantasy. Uwielbiam tworzyć różnorodne prace plastyczne z dziećmi oraz jestem zaangażowana w działalność Fundacji Hobbit.*

mgr Katarzyna Dończyk-Karsznia

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor piłki siatkowej. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki fantastycznych dzieci. W świetlicy prowadzę zajęcia sportowe, oraz gry i zabawy ruchowe. Uwielbiam podróżować i oglądać mecze piłki ręcznej z rodziną.

mgr Malwina Dziadas

Nauczyciel wychowawca świetlicy oraz etyk. Z wykształcenia filozof, resocjalizator i oligofrenopedagog. Z zamiłowania rękodzielniczka i plastyczka. Interesuję się rozwijaniem wśród uczniów kompetencji komunikacyjnych i umiejętności społecznych, w związku z tym prowadzę Treningi Umiejętności Społecznych. Chcąc pobudzić kreatywność dzieci uczę sztuczek iluzjonistycznych w ramach Akademii Magika. Szczególnie interesuję się uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.