Nasza Ekipa

dr. Urszula Opłocka

Przez dwadzieścia lat pracowałam jako nauczycielka języka polskiego w szkole ponadgimnazjalnej, uczyłam tam także wiedzy o kulturze. Niestety, obowiązki dyrektora szkoły wymagają częstych wyjść i wyjazdów służbowych, dlatego dzisiaj pracuję w świetlicy, gdzie moje nieobecności nie są tak kłopotliwe. Prywatnie jestem mamą absolwenta naszej szkoły, Przemysława Grucy, który pracuje społecznie w naszej radzie osiedla i przygotował dla szkoły projekt obywatelski .     Syn nadal bardzo ciepło wspomina swoją podstawówkę oraz pracujących w niej nauczycieli :)

mgr Agnieszka Cieślik

Absolwentka trzech wrocławski uczelni: Akademii Ekonomicznej, Akademii Rolniczej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Na pracę w świetlicy zdecydowałam się, gdyż ogromną satysfakcję sprawia mi praca z dziećmi.

W wolnym czasie uwielbiam wykonywać prace ręczne, czym staram się zarazić dzieci uczęszczające do świetlicy.
W życiu prywatnym  szczęśliwa żona i mama dwójki nastoletnich dzieci. Miłośniczka literatury, dobrego kina, muzyki, włoskiej kuchni, podróży  i wysokich temperatur.

Hanna Bąbelewska

Pracuję w tej szkole już ponad 20 lat. Przychodzą tu dzieci, których rodzicami też się opiekowałam. Najbardziej lubię uczyć dzieci grać w gry planszowe i bawić się z nimi w teatr.

mgr Anna Ulatowska

Dawno , dawno temu ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim. W naszej szkole pracuję już 16 lat. Lubię czytać książki, prace w ogrodzie i  robótki ręczne. Te "zajęcia babć" spodobały się również dzieciom w świetlicy.

mgr Danuta Stoppel

Pedagog, nauczyciel świetlicy, mediator, socjoterapeuta. Prywatnie mama trójki dzieci, miłośniczka literatury południowo-amerykańskiej i muzyki fado. Uwielbia pracę w świetlicy szkolnej, gdzie realizuje swoje pasje plastyczne.

mgr Olga Potoczna

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauczycielka geografii, przyrody, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz WDŻ. Pasja - praca z dziećmi. Hobby - podróże i stare samochody.

mgr Katarzyna Dończyk-Karsznia

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor piłki siatkowej. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki fantastycznych dzieci. W świetlicy prowadzę zajęcia sportowe, oraz gry i zabawy ruchowe. Uwielbiam podróżować i oglądać mecze piłki ręcznej z rodziną.

mgr Paulina Głodek

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor fitnessu, piłki siatkowej. Lubię wszystko związane z aktywnością fizyczną oraz aktywować dzieci w świetlicy pracami plastycznymi.

mgr Jakub Strasburger
mgr Ada Petryga