Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Dzień Otwarty w naszej szkole

Opublikowano

      8 kwietnia drzwi naszej szkoły stanęły otworem dla przyszłych uczniów. Staraliśmy się  pokazać z jak najlepszej strony.
Nasi przyszli uczniowie oraz i ich rodzice mogli zapoznać się z atmosferą panującą w szkole, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami, uczniami a także z ich rodzicami. Ponadto licznie brali udział w różnorodnych zajęciach, które szkoła ma do zaoferowania na co dzień . W świetlicy odbywały się różnorodne zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy ruchowe.Mali goście za udział w zajęciach otrzymywali na specjalnych dyplomach pieczątki, które na zakończenie wizyty mogli wymienić na drobne upominki.  

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Do zobaczenia we wrześniu .