Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Tak świętują nasze kobietki

Opublikowano

8 marca a więc święto również wszystkich dziewczynek. Czekało na nie wiele niespodzianek. Już z rana każdy chłopiec rysował w prezencie, na ogromnym plakacie,podarunkowy kwiat. Zadaniem chłopców było również zbudowanie z klocków  zamku dla księżniczek .  Później młode kobietki mogły poćwiczyć chód modelek z książką na głowie i wziąć udział w pokazie mody. Rysowały również autoportrety z zamkniętymi oczami. A na koniec bawiliśmy się w limbo w rytmach mambo. Wszystkie dziewczynki otrzymały również słodki upominek.

Zdjęcie użytkownika Świetlica SP 61.

Zdjęcie użytkownika Świetlica SP 61.

Zdjęcie użytkownika Świetlica SP 61.

Zdjęcie użytkownika Świetlica SP 61.

Zdjęcie użytkownika Świetlica SP 61.

Zdjęcie użytkownika Świetlica SP 61.