Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Dzień chłopca

Opublikowano

 

31.09.2014 w szkolnej świetlicy odbył się Dzień Chłopca. Wszystkie kobiety ( te małe i te duże) złożyły chłopcom serdeczne życzenia. Następnie zaproszono młodzieńców do przygotowanych konkursów i zabaw, które wymagały sprytu, wyobraźni i pomysłowości. Na początku chłopcy musieli zaprezentować wymyślony przez siebie taniec, który oceniało "profesjonalne" jury składające się z trzech dziewczynek. Następnie chłopcy musieli wykazać się sprytem i spostrzegawczością by znaleźć jak najwięcej schowanych w sali cukierków. Kolejnymi zabawami były: wymyślenie najśmieszniejszej miny oraz rozpoznanie rzeczy z zawiązanymi oczami. Na dogrywkę chłopcy musieli jak najdłużej utrzymać się w pozycji jaskółki. Chłopiec, który wygrał najwięcej konkursów zyskał miano SUPER CHŁOPCA ŚWIETLICY, oraz nagrodę w postaci koszulki z podpisami wszystkich koleżanek i wychowawczyń. Pozostali zostali obdarowani słodkimi niespodziankami. Całość przebiegała w sympatycznej i bardzo radosnej atmosferze, która towarzyszyła wychowankom do końca dnia.