Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Pasowanie na Świetliczaka

Opublikowano

        10 października w naszej świetlicy odbyło się pasowanie na "świetliczaka" uczniów klas  pierwszych. Pani Agnieszka po powitaniu zaproszonych gości opowiedziała historię tradycji  pasowania na rycerza.  Zanim jednak uczniowie złożyli uroczyste  ślubowanie musieli przejść bardzo ważny test umiejętności, odwagi i wiedzy o szkole i świetlicy. Dzieci z powodzeniem przeszły wszystkie próby . Uroczyste ślubowanie potwierdziły  odciskiem  paluszka na napisanym tekście roty .  

 

                                                          Na pamiątkę świetliczaki otrzymały dyplomy, słodycze i zabawki.                                                                                                                  A później już tylko wspólne, z rodzicami i paniami ,wesołe zabawy.

Jedno z trudniejszych zadań : uśmiechnąć się po zjedzeniu plasterka cytryny, brr..