Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Turniej piłkarzyków

Opublikowano


    W czerwcu tego roku, po raz pierwszy w świetlicy, odbył się I Świetlicowy Turniej Piłkarzyków dla klas I-III. Od pierwszych chwil zapisów widać było duże zainteresowanie nie tylko wśród chłopców ale również wśród dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się 32 zawodników. Na początku, w ośmiu 4-osobowych grupach rozgrywaliśmy mecze „każdy z każdym”. Tym sposobem z każdej grupy wyłoniliśmy po dwie najlepsze osoby. Po połączeniu grup szesnastka najlepszych przeszła do fazy pucharowej turnieju. System, którym graliśmy w tym etapie to „przegrany odpada”. Tutaj emocje sięgały zenitu, tabele śledzili już nie tylko sami uczniowie, ale również rodzice, dziadkowie i kibice z starszych klas. Tak wyłoniliśmy najlepszą trójkę, która stanęła na symbolicznym podium i otrzymała medale, a najlepszy z najlepszych – Łukasz Lipski, otrzymał puchar zwycięscy oraz tytuł najlepszego gracza piłkarzyków w roku szkolnym 2015/2016. Na drugim miejscu uplasował się Marcin Wołczyński, a trzecie miejsce zajął Mikołaj Wrzos. Wszystkim Zawodnikom gratulujemy, dziękujemy za wspaniałe emocje oraz zapraszamy na następną edycję w przyszłym roku.

                                                                                  Łukasz -  zwycięzca I turnieju.