Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Z nich jesteśmy dumni

Opublikowano

Tradycją już  stały się w naszej świetlicy zajęcia przybliżające sylwetki znanych Polaków. W tym roku szkolnym na pierwszych zajęciach poznaliśmy Marię Skłodowską Curie i Józefa Piłsudskiego.

Oto portret marszałka spod ołówka Stasia :  

 

Kolejne zajęcia przybliżyły nam  sylwetki znanych Polaków . Sięgnęliśmy do początków państwa polskiego i jego pierwszych władców:  Mieszka I ,który w 966 roku przyjął chrzest i pierwszego króla Polski -  Bolesława Chrobrego.                                                                                                                         A tak wyglądała drużyna Mieszka według Wiktora i Filipa z kl.III

 

 

Na kolejnych zajęciach w skupieniu słuchaliśmy muzyki Fryderyka Chopina

 

                                                                              Portret Fryderyka Chopina    

 

                                          A może wyglądał tak....