Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Kiermasz wielkanocny

Opublikowano

 Jak co roku uczniowie i wychowawcy świetlicy zorganizowali Kiermasz Wielkanocny.

Znalazły się na nim ozdoby wytwarzane przez dzieci i wychowawczynie : stroiki,  jajka, króliczki, kurczaczki, baranki,  koszyczki, świeczki i wiele, wiele innych.Zostały one  wykonane  z różnych materiałów. Dziękujemy wszystkim, którzy docenili naszą pracę kupując  nasze rękodzieła.  Mamy nadzieję, że znalazły się one na Państwa wielkanocnych stołach.

 

To owieczka " Zulka"

 

a to całe stado

 

Dochód uzyskany ze sprzedaży przeznaczony zostanie na bieżącą działalność naszej Świetlicy pod Szczęśliwą Sową. Ze względu na intensywność codziennych zajęć istnieje duże zapotrzebowanie na materiały, zabawki , klocki…