Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Dzień Kobiet w naszej świetlicy

Opublikowano

Obchody Dnia Kobiet rozpoczęły się wizytą dzieci z przedszkola "Lupikowo". Przedszkolaki wykonały u nas, pod czujnym okiem starszych kolegów, kwietne laurki dla swoich mam.

Na pożegnanie, wszystkie panie z naszej świetlicy dostały od gości życzenia i słodki bukiecik.

 

 

A kiedy przyszła pani Malwina każda z kobietek otrzymała drobny upominek na osłodę dnia. Panie rywalizowały również w kilku bardzo damskich konkurencjach. Na początku sprawdziliśmy ich umiejętność prezentowania strojów - miały za zadanie zaprezentować kapelusze podczas pokazu mody. W kolejnej konkurencji malowały modelki - można je podziwiać na wystawie przed świetlicą. W ostatniej - szukaliśmy wyplataczki najdłuższego warkocza. Wszystkim Paniom składamy najlepsze życzenia w dniu ich święta!

 

 

     Oto pokaz mody na świetlicowym wybiegu.

 pracowite " wyplataczki "

 

konkurs wizażystek