Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Podziękowanie za kiermasz Bożonarodzeniowy

Opublikowano

W grudniu - poza ogólnoszkolnym kiermaszem - zorganizowany został również nasz, świetlicowy kiermasz. Cała świetlica - zarówno dzieci jak i nauczyciele - przez wiele tygodni przygotowywali piękne, kunsztowne i bardzo wymyślne ozdoby, które w tym roku ubogaciły i upiększyły wiele mieszkań. Chcieliśmy w tym miejscu podziękować wszystkim zaangażowanym i przede wszystkim Wam drodzy rodzice, za zakup naszych świątecznych ozdób. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na bieżącą działalność naszej Świetlicy pod Szczęśliwą Sową. Ze względu na intensywność codziennych zajęć istnieje duże zapotrzebowanie na materiały, zabawki czy produkty spożywcze, z których dzieci przygotowują przeróżne pyszności. Zakup tych wszystkich rzeczy będzie możliwy właśnie dzięki Państwa wsparciu - raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

 

 

Zdjęcia z kiermaszu można zobaczyć w naszej GALERII!!!