Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Spotkanie z radnymi osiedla

Opublikowano

W grudniu przed Bożym Narodzeniem dzieci z naszej świetlicy udały się na wizytę do Rady Osiedla Krzyki - Partynice. Po wejściu dzieci zaśpiewały kolędę i złożyły całej radzie najserdeczniejsze życzenia. Spotkało się to z radością i wdzięcznością członków rady, którzy ze swojej strony również złożyli dzieciom życzenia o obdarowali słodkimi podarunkami. Dzieci zaś - w ramach prezentu Bożonarodzeniowego - przekazały członkom rady ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Po krótkiej rozmowie i pamiątkowych zdjęciach dzieci wraz z opiekunami wróciły do szkoły.

 

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Osiedla za ciepłe przyjęcie naszych dzieci i wyrazić nadzieję na dalszą udaną współpracę tak, jak dzieje się to do tej pory.

 

Poniżej zobaczyć można kilka zdjęć ze spotkania.