Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

"My nie gryziemy"

Opublikowano

W środę 30 września do naszej szkoły zawitał olbrzymi TIR. Na pomarańczowej naczepie widniał napis "My nie gryziemy". Można też było zobaczyć kilka przyjaźnie spoglądających psów w okularach. A co to za okazja i o co chodzi? Otóż była to akcja, którą prowadzi Fundacja Ewy Nawrol we współpracy z ambasadą Kanady. W wozie znajdowało się wszystko, co potrzebne do poprowadzenia wykładu na temat naszych czworonożnych przyjaciół. Dzieci obejrzały specjalny film i dowiedziały się jak zachować się wobec obcych czy agresywnych psów, jak po naszych psach sprzątać oraz wiele, wiele innych ciekawostek. Dzieci otrzymały również różowe baloniki oraz książeczki z kolorowankami i ważnymi informacjami o psach. W ramach wdzięczności dzieci przynosiły jedzenie dla psów oraz ofiarowywały drobne sumy na utrzymanie i rozwój fundacji.