Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Zajęcia integracyjne

Opublikowano

Dnia 16.10 w naszej świetlicy odbyło się spotkanie integracyjne dzieci, ich rodziców oraz wychowawców świetlicy. Przy drobnym poczęstunku (jedna z mam przygotowała nawet kanapeczki dla wszystkich uczestników) wszyscy wspólnie bawiliśmy się i uczestniczyliśmy w konkursach. Uśmiechnięte od ucha do ucha dzieci i zadowoleni rodzice to był najlepszy znak tego, że spotkanie przyniosło zamierzony efekt. Rodzice mieli również okazję bliżej poznać opiekunów w świetlicy, ich metody pracy oraz warunki, jakie na co dzień panują w świetlicy. Ze strony rodziców padały również pytania czy w przyszłości będą podobne spotkania - oczywiście, mamy nadzieję zrealizować jeszcze kilka takich spotkań. Jeśli pogoda będzie sprzyjać, będą one realizowane na świeżym powietrzu. A może i grilla uda się zrobić ;)