Osiągnięcia dzieci
Nasza Świetlica
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Międzyszkolny konkurs: "Sowa"

Opublikowano

W czerwcu zakończył się międzyszkolny konkurs pt: "Sowa", organizowany przez naszą świetlicę szkolną. W ramach konkursu, dzieci z kilkunastu wrocławskich szkół wykonywały prace plastyczne, których głównym tematem była sowa. Inspiracją tematu konkursu była oczywiście nazwa naszej świetlicy: "Świetlica pod szczęśliwą sową". Jurorów zaskoczyła różnorodność zarówno pomysłów, jak i nietypowość wykorzystanych materiałów. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością i inwencją twórczą. W sumie nadeszło kilkadziesiąt prac i wybranie tych najlepszych okazało się sporym wyzwaniem, gdyż poziom był naprawdę wyskoki. W końcu udało się dokonać wyboru. Poza I, II i III miejscem przyznanych zostało mnóstwo wyróżnień. Prace można podziwiać w naszej świetlicy oraz na zdjęciach zamieszczonych poniżej.