Osiągnięcia dzieci
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Pobite rekordy

Opublikowano

W tym miejscu będą się co jakiś czas pojawiały najnowsze pobite rekordy świetlicowe. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

W czwartek 12.11 w naszej świetlicy obchodziliśmy "Światowy dzień bicia rekordów". Dzieci mogły spróbować swoich sił w następujących dyscyplinach: Żonglerka piłkarska (pod uwagę brana była ilość podbić), skoki na skakance (pod uwagę brana była ilość podskoków w jednej rundzie), kręcenie hula hop (pod uwagę był brany czas kręcenia na brzuchu) oraz skok dal obunóż z miejsca (braliśmy pod uwagę odległość). Dzieci konkurowały między sobą wśród swoich rówieśników. A oto nasi rekordziści:

Żonglerka piłkarska:
Klasy I: Barek Głuszek (4 podbicia)
Klasy II: Marcin Niżyński (6 podbić)
Klasy III: -
Klasy IV:Jan Bańkowski (10 podbić)

Skok w dal:
Klasy I: Bartek Głuszek (140cm)
Klasy II: Oliwier Piórecki (162cm)
Klasy III: Sofia Stefanow (152cm
)Klasy IV: -

Skoki na skakance: