Osiągnięcia dzieci
Ostatnie wydarzenia, imprezy

Rodzaje zajęć w świetlicy

Opublikowano

Świetlica szkolna to miejsce różnorodnej aktywności uczniów – kreatywność dzieci jest niezmierzona! Aby wspierać tę aktywność tworzymy bogatą ofertę zajęć:  zajęcia artystyczne, cykle zajęć praktyczno-technicznych gdzie uczymy szyć, wyszywać, tkać, wyplatać, gotować, dekorować,pielęgnować roślinki. Dzieci chętnie angażują się w zajęcia kulinarne. Któż nie chciałby zjeść pysznego tosta? Dzielnie również nawlekają nici na igły i uczą się podstaw szycia. Prawie jak w Howgarcie zgłębiają podstawy magii. Mali artyści pobierają wiedzę z zakresu tańca i aktorstwa a umysły ścisłe ćwiczą rozwiązując łamigłówki. Pożeracze książek chłoną wiedzę na kółku czytelniczym , a przyszli mistrzowie olimpijscy trenują na zajęciach SKS.

Zdrowe naleśniki. Służymy przepisem.

Z naszymi kanapkami możemy startować do programu Master Chef.

Krawcowe powróciły po wakacjach do swoich zajęć. Świetlica pod szczęśliwą sową- a więc szyjemy maskotkę sowę.

Na zajęciach tanecznych:

A to pierwsze prace uszyte na kółku krawieckim:

Święta już tuż, tuż bo w całej szkole za sprawą kółka kulinarnego zapachniało pierniczkami .

Już niedługo21 styczeń , na kółku krawieckim szyjemy pokrowce na telefony i okulary dla naszych Babć i Dziadków.

I znów pyszności na zajęciach kulinarnych.

Zdjęcie użytkownika Świetlica SP 61.