Rada Rodziców 2018/2019

Szanowni Rodzice,

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny 2018/2019. Niedawno odbyły się coroczne wybory do Rady Rodziców. Ubiegły rok szkolny obfitował w liczne interesujące wydarzenia i inicjatywy. Bez Waszego wkładu finansowego nie udałoby się tego osiągnąć.

Bardzo chcielibyśmy nadal wspierać wszystkie te wartościowe akcje. Dlatego prosimy o wpłaty !

Dobrowolna, sugerowana składka na poczet Rady Rodziców na rok szkolny 2018/2019 wynosi 20 zł/ucznia (lub więcej, jeżeli ktoś może i ma chęć). Pieniądze prosimy wpłacać skarbnikom klasowym. Skarbnicy przekażą pieniądze na konto Rady Rodziców:

PKO BP 43 1020 5242 0000 2102 0019 4902

W tytule proszę wpisać - klasę oraz okres jakiego dotyczy wpłata (I semestr, II semestr lub rok). Wpłaty proszę dokonywać w jednej racie za cały rok czyli 20zł lub w dwóch ratach po 10zł za semestr.

Sugerowany termin wpłat:
1 semestr - do końca października 2018r.
2 semestr - do końca marca 2019r.

Radę Rodziców reprezentuje pięć osób. Oczywiście z pełnym zaangażowaniem :-)

Katarzyna Wierzbicka, przewodnicząca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Radosław Jodkowski, wiceprzewodniczący Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Agnieszka Piątkowska, skarbnik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Zuzanna Horodeńska, sekretarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Joanna Duławska, członek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Jeżeli są jakieś sprawy, w których potrzebują Państwo wsparcia lub jeśli chcą nas wesprzeć pomysłem lub propozycją prosimy o kontakt. Nowy adres e-mail Rady Rodziców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Rozliczenie finansowe 2017/2018

Sprawozdanie finansowe Rady Rodziców za rok 2017/2018