dr Urszula Opłocka

Wybierz kontakt:

Kontakt

Ilustracja kontaktu

Język polski

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Przez dwadzieścia lat pracowałam jako nauczycielka języka polskiego w szkole ponadgimnazjalnej, uczyłam tam także wiedzy o kulturze. Niestety, obowiązki dyrektora szkoły wymagają częstych wyjść i wyjazdów służbowych, dlatego dzisiaj pracuję w świetlicy, gdzie moje nieobecności nie są tak kłopotliwe. Prywatnie jestem mamą absolwenta naszej szkoły, Przemysława Grucy, który pracuje społecznie w naszej radzie osiedla i przygotował dla szkoły projekt obywatelski nr 31. Syn nadal bardzo ciepło wspomina swoją podstawówkę oraz pracujących w niej nauczycieli :)