Konkurs Języków Obcych zDolny Ślązsczek

W imieniu Wyższej szkoły Filologicznej we Wrocławiu (WSF), która pod patronatem Kuratorium Oświaty realizuje III Dolnośląsk Konkurs Języka Angielskiego w ramach konkursu zDolny Ślązaczek zapraszamy uczniów klas 4-7 do zgłaszania się do udziału w językowej rywalizacji.

Etap I (szkolny) przeprowadzony będzie on-line, na platformie
e-learningowej WSF, w szkolnej sali informatycznej w dniach
23-25 października (dokładny termin oraz godzina zostaną przekazane do wiadomości uczniów).

Zapisy u p.Katarzyny Kuchmacz, p. Sławomira Sitko oraz p. Elżbiety Kuźnickiej do dnia 8 pażdziernika.

Duma naszej szkoły

Troje uczniów naszej szkoły zostało stypendystami Prezydenta Wrocławia w ramach „Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – PROMOVERE TALENTA” za rok szkolny 2016/2017.
Są to :

• Bianka Telatyńska, kl.5a
  • Weronika Bondaruk, kl.7b
  • Marcel Sokalski, kl.7b

Gratulujemy!

Poczet sztandarowy

Poczet sztandarowy naszej szkoły 1 września br uczestniczył w  obchodach w obchodach 78. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystości odbyły się na Cmentarzu Żołnierzy Polskich.

Drogi rodzicu zapoznaj się z projektem Aktywne Diady

Na czym polega udział w projekcie?

Szczegółowy plan.