Olimpusek - konkurs j. angielski dla klas 1-3

Uwaga! Ogłaszamy zapisy na konkurs języka angielskiego OLIMPUSEK – sesja zimowa. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III. Każdy z uczestników olimpiad OLIMPUSEK, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania.Dla najlepszych w każdej z olimpiad zostały przewidziane następujące nagrody:

Miejsce 1: Grawerowany dyplom, nagroda książkowa,
Miejsca 2-5: Dyplomy laureata oraz nagrody książkowe,
Miejsca 6-15: Dyplomy laureata,
Miejsca od 16: Dyplomy uznania

Konkurs odbedzie się 9 stycznia 2018 w naszej szkole. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie do nauczyciela języka angielskiego do dnia 8 grudnia 2017. Więcej informacji o konkursie na http://www.olimpus.edu.pl/olimpusek-sesja-zimowa

Zapraszamy!!

Pasowanie na ucznia klas 1a i 1b

W dniu 18 października odbyło się w naszej szkole Pasowanie na ucznia klasy 1a i 1b. Uroczystość rozpoczęła się odtańczeniem poloneza najpierw przez klasę 1a, a później przez klasę 1b.
Nasi pierwszoklasiści wykazali się wiedzą o naszym godle i barwach  narodowych, wiedzą jak należy zachować się w różnych sytuacjach, jak bezpiecznie poruszać się na przejściach dla pieszych.
Uczniowie recytowali piękne wiersze i śpiewali piosenki. Uroczystego pasowania udzieliła naszym pierwszakom pani dyrektor Urszula Opłocka.
Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Cybernauci

Konkurs "zDolny Ślązaczek" z j. polskiego

Do powiatowego etapu konkursu „zDolny Ślązaczek” blok polonistyczno-matematyczny zakwalifikowali się:

1. Julia Mazur, kl.7b
  2. Katarzyna Witkowska, kl.7b
  3. Kuba Walęga, kl.7b

Etap powiatowy odbędzie się 14 listopada 2017 r.
                                                                                                                     Gratuluję. Lidia Gustaw