UWAGA! KONKURS NA LOGO PROJEKTU RAINBOW – głosowanie!

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do głosowania na logo projektu Erasmus + RAINBOW.

Na stronie https://polldaddy.com/poll/10137682/ znajduje się 12 logotypów, po 2 zwycięskie z każdej ze szkół biorących udział w projekcie, w tym naszej. Należy kliknąć na jedno wybrane logo, a następnie na napis „Vote” na dole strony.

Możliwość głosowania do 25 października.

UWAGA: z jednego urządzenia można oddać jeden głos.

Zachęcamy do udziału!

Pasowanie na pierwszoklasistę

Dnia 15 października w naszej szkole odbyło się pasowanie na pierwszoklasistę. Dzieci z wdziękiem i elegancją zatańczyły poloneza, a następnie wraz z przedstawicielami klas ósmych odwiedziły różne krainy nauki i odpowiadały na zadawane przez króla i królową pytania. Strażnicy królestwa mieli jeszcze trudniejsze zadania, ale nasze pierwszaki świetnie dały sobie ze wszystkim radę. Uczniowie klas najstarszych dali popis wyśmienitej gry aktorskiej co zwróciło uwagę wszystkich obecnych.

Serdecznie dziękujemy za obecność dyrekcji i przedstawicieli Rady osiedla. Nauczycielom i wychowawcom klas dziękujemy za wysiłek w przygotowaniu dzieci do występów. Trójce klasowej dziękujemy za całokształt organizacji i przygotowanie niespodzianek dla dzieci. Rodzicom dziękujemy za smakowity poczęstunek, napoje i piękny wizerunek dzieci.

Naszym nowym uczniom gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

Wyniki szkolnego etapu VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” 2018/2019

Uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 75% punktów:

Kl.4-6

• Aleksandra Mołodczak, 6a
  • Monika Witek,5c
  • Hanna Froniewska, 6b
  • Maja Kuźniar, 5a
  • Hanna Pluta, 5c

Kl.7-8

• Julia Mazur, 8b

Gorąco gratulujemy!

2.11.2018 r. na stronie organizatora  http://www.dyktando.hostingasp.pl  zostanie opublikowana lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Etap wojewódzki odbędzie się 7.11.2018 r.

Bazyla Polana - wycieczka pierwszoklasistów

Nasi pierwszoklasiści na swoją pierwszą wspólną wycieczkę wybrali Bazylą Polanę. Wspólnie piekli ziemniaki, ścigali się w worku, zjadali się pysznymi kiełbaskami i przeciągali linę. Dowiedzieli się także jakie niegdyś stosowano urządzenia w rolnictwie. Wszyscy doskonale się bawili, a dzieci z zapasem ziemniaków wrócili brudni i uradowani.