Opłaty za obiady

W zakładce Ogłoszenia, Obiady-wpłaty, znajdą Państwo nowe zasady opłat za obiady w miesiącu styczniu 2017 r. Bardzo prosimy o dokładne przeczytanie informacji. Dziękujemy.

Jeśli chcą Państwo zrezygnować z posiłku dla dziecka, proszę wypełnić następujący druk i dostarczyć go do sekretariatu szkoły.

W zakładce Menu znajdą Państwo aktualny jadłospis.

ETAP WOJEWÓDZKI zDOLNEGO ŚLĄZACZKA

Miło nam jest poinformować, że do etapu wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązaczek zakwalifikowali się:

• Kuba Walęga 7b

język angieski

• Adam Dąbek 6a
  • Oskar Kalinowski 6a

Do części pisemnej etapu finałowego III Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek 2017/2018  kwalifikowanych było 10% uczestników z najlepszymi wynikami uzyskanymi na etapie powiatowym. Minimum kwalifikujące  wynosiło 47 punktów.

Język angielski etap finałowy (część pisemna) odbędzie się dnia 9 lutego 2018r.

Serdecznie Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał :)

Ostatnie zawody karate w 2017 roku

Trójka uczniów z naszej szkoły brała udział w ostatnim w 2017 roku zawodach karate - IV Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Rudna. Były one podsumowaniem ciężkiej pracy przez cały rok. Wyniki młodych karateków mogą cieszyć i pokazują dobry prognostyk na kolejny rok.

Dobrą formę potwierdziła Roxana Mormol. Była bezkonkurencyjna zarówno w kata zarówno w swojej kategorii wiekowej (2005-2004), ale także przeciwniczki musiały uznać jej wyższość w kategorii starszej (2003-2002). Także w konkurencji kumite (walki) Roxana była niepokonana. Do domu Roxana przywiozła trzy złote medale i okazałe puchary.
Zadowolona może być również Hania Kaczuk, która po dobrych walkach w kumite zajęła 3 miejsce, natomiast w kata drużynowym dziewcząt stanęła na najwyższym stopniu podium.
Udany występ zaliczył także Kacper Łomny. W najliczniejszej konkurencji zawodów – kata chłopców 2006 i młodsi – po 4 wygranych walkach eliminacyjnych niestety przegrał w finale, zajmując ostatecznie 2 miejsce. Wraz z kolegami z klubu był jednak niepokonany w konkurencji kata drużynowe chłopców.
Korzystając z okazji, Trener zawodników pragnie podziękować Szkole Podstawowej nr 61 za udostępnienie sali gimnastycznej, możliwość treningu w dobrych warunkach, za owocną współpracę w mijającym 2017 roku oraz o dalszą w kolejnych latach.

Podziękowania

W imieniu Rady Rodziców serdecznie dziękuje za pomoc w stworzeniu pięknej, społecznej inicjatywy - Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Był to piękny i wspólny czas.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie.